KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14188359
nr 1418 8359
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Teckning, Signerad, "Ejdrar", 1957,33x40cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:17:56
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg